IWC Portofino Automatic – szwajcarska precyzja wprost na Twój nadgarstek

Określenie „chodzić jak w szwajcarskim zegarku” raczej jest wszystkim dobrze znane. Dlatego warto się przyjrzeć produktom, których ten opis dotyczy jak żadnych innych – męskim i damskim szwajcarskim zegarkom Portofino Automatic marki IWC (International Watch Company) Schaffhausen. Co czyni je tak wyjątkowymi?

Dlaczego warto wybrać IWC watches?

Na uwagę zasługuje już sam design tych czasomierzy. Są klasyczne, jednak z nutką nowoczesności, dzięki czemu wpasują się do każdej kreacji, tej codziennej i bardziej eleganckiej. Można odnaleźć zegarki Portofino Automatic z brylantami i kopertą wykończoną 18 karatowym złotem. Znajdą się też skromniejsze modele wykonane ze stali szlachetnej na skórzanym pasku.

Zegarki Portofino Automatic

Jednak to, co najbardziej w nich przyciąga, to samo funkcjonowanie. Mają aż 7-dniową rezerwę chodu, co na świecie jest znane pod nazwą IWC 7 days. Zegarki Portofino Automatic cechuje obecność komplikacji – często można spotkać datownik. Samo „Automatic” oznacza, że wnętrze koperty skrywa zaawansowany mechanizm, który umożliwia niezwykle precyzyjne odmierzanie czasu.

Szwajcarskie zegarki z kolekcji Portofino Automatic są rozpoznawalne w całej Europie, a nawet poza nią, co tylko podkreśla ich kunszt zegarmistrzowski. Marka IWC ma też inne kolekcje równie warte poświęcenia im uwagi, co powinno zainteresować zwłaszcza tych, którzy nie odmawiają sobie posiadania pięknych i luksusowych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *